Holowanie Warszawa

Holowanie Warszawa

Twój samochód uległ awarii na drodze lub uczestniczyłeś w kolizji wezwij pomoc drogową z Warszawy, postaramy Ci pomóc możliwie najszybciej. Naszym priorytetem jest szybka obsługa w celu utrzymania mobilności klienta. W tym celu pracujemy 24 godziny na dobę, dzięki wsparciu technicznemu uruchomimy auto w miejscu postoju lub odholujemy je do warsztatu. Mamy świadomość, że wszystko może się zdarzyć: brak paliwa, przebita opona, wypadek itp. Nasza firma w każdej chwili jest gotowa pomóc swoim klientom, Twoje problemy to nasze rozwiązania!

Pomoc na drodze i holowanie w Warszawie

W jakich przypadkach możemy pomóc? Nasza firma oferująca holowanie w Warszawie, świadczy szeroki zakres usług dla właścicieli samochodów.
Jesteśmy gotowi pomóc, jeśli:

 • Uczestniczyłeś w wypadku i Twój samochód wymaga holowania.
 • Twój samochód zgasł i nie możesz uruchomić silnika.
 • Zabrakło benzyny.
 • Utknąłeś na drodze w śniegu lub w terenie.
 • Masz zepsute (zablokowane) koło.

Jak najszybciej dotrzemy na miejsce i pomożemy ustalić przyczynę usterki. W miarę możliwości nasz mechanik naprawi problem na miejscu lub zaproponuje skorzystanie z usług lawety. W takim przypadku wszystkie prace zostaną wykonane starannie, bez żadnych uszkodzeń Twojego samochodu. Nasi pracownicy posiadają wszystkie niezbędne sprzęty do zmiany koła, uwolnienia auta z błota czy śniegu, więc zadzwoń na podany numer a my poradzimy sobie z problemem.

Jeśli akumulator ulegnie awarii i nie można uruchomić silnika, problem zwykle rozwiązuje się, uruchamiając go z zewnętrznego źródła. Rozruch ze źródła zewnętrznego odbywa się za pomocą drugiego (pracującego) pojazdu lub boostera. W pierwszym przypadku oba akumulatory zostaną połączone ze sobą za pomocą pomocniczych przewodów rozruchowych, a zasilanie z działającego akumulatora naładuje rozładowany akumulator co najmniej do poziomu wymaganego do uruchomienia silnika. W drugim przypadku do uruchomienia silnika zostanie wykorzystany booster rozruchowy który przekaże nagromadzony prąd.

Jeśli przypadkowo zablokowałeś kluczyki w samochodzie lub je zgubiłeś i potrzebujesz dostępu do samochodu w nagłych wypadkach, nasza firma pomoże. Pracownik pomocy drogowe w Warszawie po dotarciu we wskazane miejsce otworzy samochód bez uszkodzenia zamka lub lakieru. Wszystko, czego potrzebujemy, aby Ci pomóc, to Twój model samochodu, rok rejestracji i Twoja lokalizacja.

Jak zamówić pomoc drogową w Warszawie?

Uzyskanie pomocy drogowej w Warszawie jest bardzo proste, wystarczy zadzwonić pod jeden z telefonów i wyjaśnić przyczynę awarii. W każdej chwili możesz się z nami skontaktować a nasi specjaliści są w pogotowiu i zawsze udają się na miejsce jak najszybciej.

W procesie rejestracji wniosku nasz pracownik ustali z Tobą wszystkie niezbędne szczegóły:

 • Opisz szczegółowo niuanse awarii, aby specjalista dobrał odpowiedni sprzęt techniczny.
 • Podaj jak najdokładniejszą lokalizację, aby jak najszybciej uzyskać pomoc drogową.
 • W niektórych przypadkach mogą być wymagane usługi holownicze.

Usługa holowania w Warszawie

Nasza firma od lat świadczy pomoc drogową 24/7. Na swoim koncie mamy wielu zadowolonych klientów, którym pomogliśmy w trudnej sytuacji. Holowanie w Warszawie należy do najpopularniejszych usług, z których korzystają zarówno osoby prywatne jak i firmy. Wynika to z faktu, że warunki drogowe i pogodowe są dalekie od idealnych, więc w trakcie prowadzenia pojazdu może się zdarzyć wszystko. Samochód może ulec awarii, ulec wypadkowi, a sam właściciel ze względu na pewne okoliczności nie zawsze jest w stanie kontynuować jazdę pojazdem.

Świadczymy następujące rodzaje usług:

 • Ewakuacja uszkodzonych samochodów blokujących jezdnię.
 • Usuwanie zablokowanych samochodów, a także pojazdów w rowie.
 • Transport samochodów z uszkodzonymi kołami (przebicie, przecięcie, zablokowanie).
 • Pomoc samochodowa po wypadku.
 • Ewakuacja pojazdu do serwisu samochodowego.

Flota naszej firmy wyposażona jest w niezawodny i nowoczesny transport, dzięki czemu jesteśmy gotowi jak najszybciej odholować każdy samochód. Kontaktując się z nami zorganizujemy holowanie w Warszawie, nasz pracownik określi warunki wykonania usługi i wybierze odpowiedni typ lawety. Uszkodzony samochód jest ostrożnie wciągany na platformę za pomocą wyciągarki z linką. Dla bezpiecznego transportu jest on zapinany specjalnymi pasami. Ponadto każdy holowany pojazd obejmujemy ochroną ubezpieczeniową, więc nie musisz się martwić.

Dlaczego warto zaufać naszej firmie świadczącej pomoc drogową i holowanie w Warszawie?

Dysponujemy wysokiej klasy lawetami, dzięki czemu holowanie w Warszawie świadczymy sprawnie. Najczęściej z usługi korzystają kierowcy, których samochód uległ awarii w czasie podróży lub był uczestnikiem kolizji. Jednak holowanie lawetą jest również doskonałym rozwiązaniem, jeżeli potrzebujesz przetransportować swój kolekcjonerski pojazd, motor, koparkę czy traktor. W takiej sprawie zawsze możesz skontaktować się z nami a my postaramy się pomóc. Dla nas nie mają znaczenia panujące warunki atmosferyczne i pora dnia, wsparcia udzielamy przez całą dobę. Zapraszamy do kontaktu!

 

About the Author

You may also like these